| Waga | 0,142 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29 × 17 × 0,7 cm |
| Czas Montażu | Bez montażu |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dmuchane |
| Średnica | 61 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Kolor | Zielono-czerwony |
| Zalecany Wiek | Od 3 lat |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło do pływania arbuz 61 cm Bestway 36014
17,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 61 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.