| Waga | 0,701 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,78 × 6,35 × 19,69 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Koło do pływania |
| Wymiary po Rozpakowaniu | 107 cm |
| Kolor | Zielony |
| Zastosowanie | Plaża i Basen |
| Odporność na Słońce | Tak |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło do pływania arbuzy 107 cm INTEX 56261
53,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 22 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.