| Waga | 0,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,5 × 12 × 2,5 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 os. |
| Średnica | 56 cm |
| Wiek Dziecka | 3 lata+ |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 0.5 kg |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło do pływania Minnie 56 cm Bestway 91040N
20,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 71 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.