| Waga | 0,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 20 × 20 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PVC |
| Poje | Koło do pływania |
| Wielkość | 61 cm |
| Wiek Użytkownika | 3+ Lat |
| Kolor | Żółty i Zielony |
| Wzór | Ananas |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło do pływania Owoce 2 wzory Bestway 36121 ananas
61,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 31 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.