| Waga | 0,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 3 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 0-3 Lat |
| Średnica | 56 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor | Czerwony |
| Zestaw | Koło Pływackie |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło do pływania Spiderman 56 cm Bestway 98003
30,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 187 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.