| Waga | 0,26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,59 × 43,26 × 2 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PVC |
| Poje | 81 cm |
| Waga | 0.6 kg |
| Kolor | Tęczowy |
| Wiek Dziecka | 3+ Lat |
| Zastosowanie | Pływanie w Wodzie |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło do pływania tęcze 81 cm INTEX 59259
32,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 27 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.