| Waga | 0,6 kg |
|---|---|
| Wymiary | 27,5 × 19 × 5,5 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dla Dzieci |
| Rozmiar | 76 x 76 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Przeznaczenie | Nauka Pływania |
Akcesoria plażowe, Do nauki pływania
Koło fotelik do nauki pływania 76 x 76 cm Bestway 32050
56,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 90 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.