| Waga | 0,79 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24,11 × 20,3 × 5,71 cm |
| Czas Montażu | 5 Minuten |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Fotelik do pływania |
| Wymiary | 79 x 79 cm |
| Kolor | Zielony |
| Wiek Użytkownika | Od 3 lat |
| Waga | 0,5 kg |
Akcesoria plażowe, Do nauki pływania
Koło Fotelik do nauki pływania 79 x 79 cm INTEX 56587
63,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 290 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.