| Waga | 0,13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29 × 17 × 0,6 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dla Dzieci |
| Średnica | 56 cm |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 0,35 kg |
| Marka | Bestway |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło plażowe do pływania dla dzieci 56 cm Bestway 36013 owady
20,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 26 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.