| Waga | 0,22 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29,1 × 17,1 × 0,9 cm |
| Czas Montażu | Bez Montażu |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dziecięce |
| Średnica | 76 cm |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 0,5 kg |
| Zalecany Wiek | 3-6 lat |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło plażowe do pływania dla dzieci 76 cm Bestway 36024 różowy
20,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 55 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.