| Waga | 0,11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 0,6 × 15,5 × 32,5 cm |
| Czas Montażu | Krótki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 osobowe |
| Wymiary | 120 x 120 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Bezpieczeństwo | Zawór antyprzeciekowy |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło plażowe do pływania Morskie Przygody dla dzieci Bestway 36113 pingwin
14,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 9 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.