| Waga | 0,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 29,19 × 15,86 × 3,17 cm |
| Czas Montażu | Krótszy niż 30 minut |
| Kształt | Prosty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Poje | Zestaw do nurkowania |
| Waga | 1 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 80 x 20 cm |
| Producent | INTEX |
Akcesoria do basenów
Komplet podwodnych pałeczek do nauki nurkowania INTEX 55504
38,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 134 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.