| Waga | 0,93 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 13,5 × 11 cm |
| Czas Montażu | Krótki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Plastik |
| Poje | 58282N |
| Wymiary | 30 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Przeznaczenie | Basenowy Odkurzacz |
Baseny Ogrodowe
Końcówka do odkurzacza basenowego Bestway 58282N
63,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 18 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.