| Waga | 0,76 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 19,1 × 5,8 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Krokodyl |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 |
| Wymiary | 168 x 86 cm |
| Przeznaczenie | Pływanie |
| Wiek Dziecka | 3+ |
| Kolor | Zielony |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Krokodyl dmuchany do pływania 168 x 86 cm INTEX 58546
61,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 43 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.