| Waga | 0,78 kg |
|---|---|
| Wymiary | 36,6 × 17,6 × 17,6 cm |
| Czas Montażu | Krótszy niż 1 godzina |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Poje | Do pompy piaskowej |
| Średnica | 5 cm |
| Waga | 1 kg |
| Liczba w opakowaniu | 16 sztuk |
| Zastosowanie | Filtry do wody |
Chemia basenowa, Chlor do basenu
Kulki filtracyjne do pompy piaskowej Bestway 58475
58,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 822 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.