| Waga | 0,12 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16 × 12 × 1 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Zestaw Naprawczy |
| Wielkość | 30x25mm |
| Kolor | Przezroczysty |
| Zastosowanie | Naprawa Dmuchanych Artykułów |
| Ilość w Opakowaniu | 6 Sztuk |
Akcesoria do basenów
Łatki do artykułów dmuchanych INTEX 59631
10,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 118 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.