| Waga | 0,228 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20,5 × 19,5 × 8,5 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Silikon |
| Poje | 1,5 litra |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 200 gram |
| Wiek Dziecięcy | 5+ lat |
| Wymiary | 20 x 10 cm |
Akcesoria do pływania, Akcesoria plażowe
Maska do pływania czerwona Bestway 22052
49,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 4 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.