| Waga | 0,137 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,9 × 19,4 × 6,1 cm |
| Czas Montażu | 5 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Silikon |
| Poje | 1 Sztuka |
| Kolor | Niebieski |
| Wiek Dziecka | 3-6 Lat |
| Waga | 150 Gram |
| Wymiary | 20 cm |
Akcesoria do pływania, Akcesoria plażowe
Maska do pływania dla dzieci Spider-Man Bestway 98023
46,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 17 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.