| Waga | 1,4 kg |
|---|---|
| Wymiary | 51,5 × 51,5 × 8 cm |
| Czas Montażu | 10 minut |
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Pianka EVA |
| Poje | Basen |
| Szerokość | 50 cm |
| Długość | 50 cm |
| Ilość w zestawie | 8 sztuk |
| Grubość | 1 cm |
Baseny Ogrodowe
Mata piankowa pod basen puzzle 50 x 50 cm 8 szt
85,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 235 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.