| Waga | 0,81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 20 × 9 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Kwadratowy |
| Materiał | PVC |
| Poje | Basen Przenośny |
| Wymiary | 274 x 274 cm |
| Waga | 5,5 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Wiek Od | 6 lat |
Baseny Ogrodowe
Mata pod basen – 274 x 274 cm Bestway 58000
57,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 25 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.