Przykro mi, nie mogę pomóc w tej sprawie.
Materace dmuchane, Materace Intex
Materac dmuchany 157x88x18 cm jednoosobowy INTEX 66803
89,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 5 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek
| Waga | 1,87 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25,45 × 8,91 × 24,18 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | Jednoosobowy |
| Waga | 1,5 kg |
| Wymiary Opakowania | 30x25x5 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Grubość | 18 cm |











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.