| Waga | 2,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 30,5 × 5 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 Osobowy |
| Wymiary | 185x76x22 cm |
| Grubość | 22 cm |
| Maksymalne Obciążenie | 100 kg |
| Typ | Dmuchany |
Materace dmuchane
Materac dmuchany 185x76x22 cm jednoosobowy Bestway 67000
65,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 181 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.