| Waga | 0,26 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35,56 × 19,05 × 40,64 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | Z Wbudowaną Pompką |
| Waga | 4,5 kg |
| Wymiary | 191 x 99 x 46 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Zastosowanie | Na Wakacje |
Materace dmuchane, Materace Intex, WYPRZEDAŻ SEZONOWA
Materac dmuchany 191x99x46 cm z wbudowaną pompką elektryczną INTEX 64426ND
Pierwotna cena wynosiła: 360,29 zł.288,99 złAktualna cena wynosi: 288,99 zł.
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 17 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.