| Waga | 0,72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 33,5 × 26,5 × 1,5 cm |
| Czas Montażu | Nie Dotyczy |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | Tak |
| Wymiary | 183 x 69 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Zastosowanie | Plażowe |
Akcesoria plażowe, Materace do wody
Materac dmuchany plażowy 183 x 69 cm Bestway 44033
46,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 8 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.