| Waga | 0,73 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 24 × 5 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 Osoba |
| Wymiary | 180 x 70 cm |
| Kolor | Czerwony |
| Waga | 1.2 kg |
| Max Obciążenie | 90 kg |
Akcesoria do pływania, Akcesoria plażowe
Materac do pływania czerwony Bestway 43103
69,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 29 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.