| Waga | 0,7 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24,81 × 52,16 × 2,3 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 Osobowy |
| Wymiary | 188 x 94 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor | Różowy |
| Przeznaczenie | Pływanie w wodzie |
Akcesoria do pływania, Akcesoria plażowe
Materac do pływania różowy Intex 59717
40,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 6 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.