| Waga | 0,71 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 27 × 1,5 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 |
| Waga | 1,5 kg |
| Długość | 183 cm |
| Szerokość | 69 cm |
| Kolor | Różowy |
Akcesoria plażowe, Materace do wody
Materac plażowy 3 kolory 183 x 69 cm Bestway 44007 różowy
39,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 12 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.