| Waga | 0,71 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28 × 27 × 1,7 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 |
| Wymiary | 183 x 76 cm |
| Waga | 1.5 kg |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Marka | Bestway |
Akcesoria plażowe, Materace do wody
Materac plażowy Deluxe 4 kolory 183 x 76 cm Bestway 44013 pomarańczowy
34,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 5 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.