| Waga | 1,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 32 × 26 × 3,2 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | Trwały |
| Wymiary Produktu | 188 x 71 cm |
| Kolor Główny | Zielony |
| Waga Produktu | 1.5 kg |
| Przeznaczenie | Plażowy |
Akcesoria plażowe, Materace do wody
Materac plażowy z okienkiem 188 x 71 cm INTEX 59894 zielony
59,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 11 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.