| Waga | 0,63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 19,1 × 5,8 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 Osoba |
| Długość | 178 cm |
| Szerokość | 94 cm |
| Waga | 1.5 kg |
| Pojemność | 150 kg |
Akcesoria plażowe, Materace do wody, WYPRZEDAŻ SEZONOWA
Materac plażowy z siatką 178 x 94 cm INTEX 58836
Pierwotna cena wynosiła: 141,09 zł.116,99 złAktualna cena wynosi: 116,99 zł.
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 19 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.