| Waga | 0,745 kg |
|---|---|
| Wymiary | 50 × 15 × 10 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Poje | Ręczny |
| Waga | 1.5 kg |
| Wymiary | 30 x 15 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | Ręczne |
Baseny Ogrodowe
Odkurzacz do czyszczenia SPA Bestway 60323
93,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 29 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.