| Waga | 0,044 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18,5 × 15 × 3,2 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | Wodoodporny |
| Kolor | Fioletowy |
| Wiek Dziecka | 3-10 Lat |
| Szerokość | 14 cm |
| Wysokość | 5 cm |
Akcesoria do pływania, Akcesoria plażowe
Okularki do pływania dla dzieci filetowe Bestway 21002
18,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 12 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.