| Waga | 0,07 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12,37 × 3,81 × 19,67 cm |
| Czas Montażu | Brak montażu |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | Poliwęglan |
| Poje | Zestaw 1 sztuka |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość | 25 cm |
| Waga | 0,1 kg |
| Kolor | Turkusowy |
Akcesoria do pływania, Akcesoria plażowe
Okulary do pływania dla dzieci Intex 55602 turkusowy
33,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 7 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.