| Waga | 0,11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,5 × 0,6 × 31,5 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 |
| Średnica | 51 cm |
| Kolor | Fioletowy |
| Waga | 0,5 kg |
| Przeznaczenie | Plaża |
Akcesoria plażowe, Piłki dmuchane
Piłka plażowa 51 cm fioletowa Bestway 31036
17,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 17 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.