| Waga | 0,13 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 2,5 × 19,5 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | 1 |
| Waga | 0,25 kg |
| Średnica | 51 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Przeznaczenie | Dla Dzieci |
Akcesoria plażowe, Piłki dmuchane
Piłka plażowa dla dzieci 51 cm Mickey i Przyjaciele Bestway 91098
15,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 35 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.