| Waga | 0,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 7 × 24 × 5 cm |
| Czas Montażu | Bez Montażu |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | Pływający |
| Zalecana Temperatura | 0-50°C |
| Waga | 0.1 kg |
| Wymiary | 20 x 10 cm |
| Kolor | Niebieski |
Akcesoria do basenów
Pływający termometr do basenu INTEX 29039
28,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 611 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.