| Waga | 3,77 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 × 25 × 25 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | Plastik |
| Poje | Elektryczny |
| Wymiary | 200 x 100 cm |
| Moc Grzewcza | 3 kW |
| Waga | 5 kg |
| Zasilanie | 230 V |
Akcesoria do basenów, WYPRZEDAŻ SEZONOWA
Podgrzewacz do basenu INTEX 28684
Pierwotna cena wynosiła: 610,79 zł.488,99 złAktualna cena wynosi: 488,99 zł.
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 18 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.