| Waga | 0,11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 12 × 3 cm |
| Czas Montażu | Bez Montażu |
| Kształt | Rogal |
| Materiał | Flokowana Tkanina |
| Poje | Tak |
| Wymiary | 46 x 28 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Typ | Poduszka Podróżna |
| Marka | Bestway |
Materace dmuchane, Rogale, poduszki, łatki
Poduszka podróżna flokowana rogal 2 kolory 46 x 28 cm Bestway 67006 niebieski
20,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 36 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.