| Waga | 0,813 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 20,5 × 20,5 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 2 szt. |
| Wymiary | 50×30 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 1.5 kg |
| Typ | Akcesoria do SPA |
SPA Dmuchane
Poduszka zagłówek do dmuchanego SPA 2 szt. Bestway 60316
78,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 68 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.