| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 19,7 × 7 cm |
| Czas Montażu | 30 Minut |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 280 x 184 cm |
| Waga | 5 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Grubość | 0.15 mm |
| Odporność na UV | Tak |
Baseny Ogrodowe
Pokrywa basenowa 280 x 184 cm Bestway 58319
61,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 130 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.