| Waga | 0,55 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,8 × 9 cm |
| Czas Montażu | 30 minut |
| Kształt | Prostokąt |
| Materiał | PVC |
| Poje | 305 x 183 cm |
| Waga | 2.5 kg |
| Kolor | Zielony |
| Grubość | 0.15 mm |
| Odporność na Promieniowanie UV | Tak |
Baseny Ogrodowe
Pokrywa do basenów 305 x 183 cm Bestway 58108
57,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 145 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.