| Waga | 2,63 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 × 23 × 11 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1-2 osoby |
| Średnica | 305 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 5 kg |
| Zastosowanie | Basen stelażowy |
Baseny Ogrodowe
Pokrywa do basenu stelażowego 305 cm INTEX 28030
68,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 682 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.