| Waga | 2,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 × 38 × 16 cm |
| Czas Montażu | Do 10 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1,25 m² |
| Waga produktu | 3 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Typ produktu | Pokrywa solarna |
| Średnica produktu | 366 cm |
Baseny Ogrodowe
Pokrywa solarna do basenów 366 cm Bestway 58242
144,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 251 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.