| Waga | 0,77 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28,6 × 11,2 × 43,2 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Polietylen |
| Poje | Basen 244 cm |
| Grubość | 0,2 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Średnica | 244 cm |
| Waga | 1,5 kg |
Baseny Ogrodowe
Pokrywa solarna do basenu 244 cm INTEX 28010
75,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 86 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.