| Waga | 1,31 kg |
|---|---|
| Wymiary | 43,2 × 28,6 × 22,6 cm |
| Czas Montażu | 15 Minutes |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Polietylen |
| Poje | 305 cm |
| Grubość | 180 Micronów |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 1.5 kg |
| Zastosowanie | Ochrona Wody |
Baseny Ogrodowe
Pokrywa solarna do basenu 305 cm INTEX 28011
83,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 129 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.