| Waga | 3,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28,5 × 28 × 28,5 cm |
| Czas Montażu | Krótszy niż 30 min |
| Kształt | Prosty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Poje | 3028 L/h |
| Waga | 3 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Wymiary | 30 x 25 x 20 cm |
| Zastosowanie | Do wypompowywania wody |
Akcesoria do basenów, Pompy do basenu
Pompa do wypompowywania wody 3028 L/h Bestway 58230
269,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 13 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.