| Waga | 2,81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 37 × 30 cm |
| Czas Montażu | Krótki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | Filtracja Wody |
| Moc | 200 W |
| Wydajność | 3028 L/h |
| Waga | 5 kg |
| Wymiary | 30 x 20 x 30 cm |
Akcesoria do basenów, Pompy do basenu, WYPRZEDAŻ SEZONOWA
Pompa filtrująca do basenów 3028L/h Bestway 58117/58386
Pierwotna cena wynosiła: 224,49 zł.190,99 złAktualna cena wynosi: 190,99 zł.
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 355 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.