| Waga | 2,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 27 × 26 cm |
| Czas Montażu | 30 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | Dla Basenów Intex |
| Wydatek Wody | 1250 L/h |
| Napięcie Wejściowe | 12 V |
| Typ Filtracji | Filtr Piaskowy |
| Moc | 100 W |
Akcesoria do basenów, Pompy do basenu
Pompa filtrująca do basenów + transformator 12V 1250 l/h INTEX 28602GS
139,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 184 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.