| Waga | 0,633 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14,31 × 12,4 × 14,31 cm |
| Czas Montażu | 10 minut |
| Kształt | Prosty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Poje | 12 V |
| Waga | 1.2 kg |
| Wymiary | 25 x 15 x 10 cm |
| Kolor | Czarno-niebieski |
| Typ | Elektryczna |
Materace dmuchane, Pompki do materaca
Pompka elektryczna 12 V Intex 66636
85,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 9 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.