| Waga | 0,59 kg |
|---|---|
| Wymiary | 13,65 × 13,65 × 12,7 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Plastik |
| Poje | Pompka Elektryczna |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 1.2 Kilograma |
| Zasilanie | 220V |
| Maksymalne Ciśnienie | 0.3 Bara |
Materace dmuchane, Pompki do materaca
Pompka elektryczna Intex 66634
103,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 110 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.